Misafir Görüşleri

Mukadder UZUN
09/07/2017

Özel Aydın göz Hastanesi bölgemiz için harika bir yer. Bir abimizin tavsiyesi üzerine eşimin katarak ameliyatını yaptırdım.Doktorumuz Atakan hocama ve güleryüzlü personeline yaptıkları hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.Bunda sonra ailemin bütün tedavilerini burda yaptıracağım Bütün ihtiyacı olan insanlara tavsiye ederim.Kimse tereddüt etmesin. Gönül rahatlığıyla gideblirsiniz.

Tuğba Erman
22/05/2017

Özel Aydın Göz hastanesi, tüm başarılı hekimleri ve güler yüzlü personeliyle şehrimiz için büyük bir şans.19 yıl boyunca gözlük ve lens kullandım Dr HARİKA ÇEVİKEL’in başarılı LASER operasyonu ardından tam 5 yıldır görüşümden çok çok memnunum.4 arkadaşımı da aynı yıl içinde gözlüklerinden kurtaran kıymetli doktoruma teşekkürlerimi sunuyorum.Beni lens ve gözlük masrafından kurtardınız,siz bir HARİKA’sınız doktorum ve güzel ekibi 

Ali Hanlı
28/07/2016

Bu güne kadar gittiğiniz bütün göz hastahanelerini unutun.Aydın özel göz hastahanesindeki sevgiyi, saygıyı, insanlığı ve tedavi şeklini görün.Başta sayın doktorumuz ATAKAN bey olmak üzere tüm hastahane personeline ve YASEMİN hemşireye kucak dolusu teşekkürler.Bu güne kadar gittiğim hastahanelerin hepsinden çok daha kaliteli hizmet aldım.Hastahane personeline binlerce teşekkür ederim sağlığıma kavuşturdular.

Aytaç Çaybakan
07/09/2015

Merhaba, Uzunca bir süre araştırdığım sonunda Aydın göz hastanesinde olmaya karar verdiğim katarakt ameliyatı için başta Atakan Bey olmak üzere tüm Aydın göz Ekibinin gösterdiği ilgi ve samimiyete teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.Sayenizde gerçekten ”GÖRMEYE DEĞER”miş…

Oya Parmak
25/11/2014

Annemiz Nazife GÜRŞAT’ın katarakt ameliyatını tahmin edemeyeceğimiz kadar kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren başta Opr. Dr. Atakan KARAEMİNOĞULLARI olmak üzeri tüm Aydın Göz Hastanesi çalışanlarına güleryüzleri ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.